| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Druki

Druki

  Strona przy współpracy z e-file sp. z o.o.

  fillUp

  ZUS-EPRZ (archiwalny) Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do zasiłku chorobowego / świadczenia rehabilitacyjnego

  Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do zasiłku chorobowego / świadczenia rehabilitacyjnego powinien zawierać wszystkie dane niezbędne do jego rozpatrzenia, tj. dane identyfikacyjne osoby ubezpieczonej (PESEL - jeżeli nie nadano numeru PESEL, należy podać serię i numer dowodu osobistego lub paszportu, nazwisko, imię, datę urodzenia) oraz adres zamieszkania.

  Wnioskodawca powinien również zaznaczyć poprzez wybranie właściwego kwadratu jaki rodzaj zaświadczenia ma zostać wydany (prawo do zasiłku / świadczenia rehabilitacyjnego) oraz podać za jaki okres.

  Wydane zaświadczenie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych może zostać przekazane osobie zainteresowanej na wskazany adres za pomocą poczty lub wnioskodawca odbierze je osobiście.

  Wniosek powinien być podpisany przez wnioskodawcę.

  Wniosek można złożyć osobiście w terenowej jednostce organizacyjnej ZUS właściwej dla siedziby lub miejsca zamieszkania dłużnika lub za pośrednictwem poczty lub elektronicznie.

  Więcej informacji dotyczących zasiłku chorobowego oraz świadczenia rehabilitacyjnego można uzyskać na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

  Ostatnio na forum

  Eksperci portalu infor.pl

  ODO 24

  ODO 24 – to firma, która od 2012 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawia na merytorykę, praktyczne rozwiązania oraz trwałe relacje z klientami budowane w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Swoim klientom pomaga chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą.

  Zostań ekspertem portalu Infor.pl »