| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Druki

Druki

Wyniki wyszukiwania:

Znaleziono: 7
MSiG-M1 Wniosek o publikację ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym

Formularz należy wypełnić w języku polskim, czytelnie, komputerowo lub ręcznie, drukowanymi literami. Wnioskodawca wypełnia pola jasne.

Wniosek należy złożyć w Punkcie Przyjmowania Ogłoszeń (PPO) w sądzie rejonowym (wydziale gospodarczym).

Opłatę za inne ogłoszenia i obwieszczenia ustala się za ilość znaków, którymi są litery, cyfry, znaki przestankowe i odstępy między wyrazami licząc po 0,70 złotych za jeden znak, nie mniej niż 60 złotych za ogłoszenie.

W razie żądania użycia w ogłoszeniu lub w obwieszczeniu szczególnej czcionki oraz dokonania podkreśleń i wytłuszczeń, opłatę zwiększa się o 30%. Art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 1995 r. o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego (Dz. U. z 1996 r. Nr 6, poz. 42 z późn. zm.) stanowi, że: „Przedsiębiorca jest zobowiązany przechowywać w lokalu swojej siedziby numery Monitora Sądowego i Gospodarczego,  w których zamieszczone są ogłoszenia i obwieszczenia dotyczące tego przedsiębiorcy.”

Wniosek MSiG-M1 wraz z dowodem opłaty oraz treścią ogłoszenia należy przekazać do Punktu Przyjmowania Ogłoszeń w sądzie rejonowym (wydziale gospodarczym). Wykaz 49 punktów przyjmowania ogłoszeń znajduje się na stronie internetowej: http://bip.ms.gov.pl.

W opisie na dowodzie opłaty należy wyszczególnić kwotę za egzemplarz Monitora i za ogłoszenie oraz napisać jakiej sprawy dotyczy.

W celu usprawnienia wyceny ogłoszenia, oprócz formy papierowej, zaleca się dostarczenie ogłoszeń w formie elektronicznej (dyskietka, płyta CD, urządzenie przenośne USB). 

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Finelog

Finelog sprawia, że logistyka przestaje ograniczać Twój biznes. Tam, gdzie większość ludzi widzi tylko problemy, my widzimy wyzwania i, co jeszcze ważniejsze, rozwiązania.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »