| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Druki

Druki

Wyniki wyszukiwania:

Znaleziono: 4
MSiG-M1 Wniosek o publikację ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym

Formularz należy wypełnić w języku polskim, czytelnie, komputerowo lub ręcznie, drukowanymi literami. Wnioskodawca wypełnia pola jasne.

Wniosek należy złożyć w Punkcie Przyjmowania Ogłoszeń (PPO) w sądzie rejonowym (wydziale gospodarczym).

Opłatę za inne ogłoszenia i obwieszczenia ustala się za ilość znaków, którymi są litery, cyfry, znaki przestankowe i odstępy między wyrazami licząc po 0,70 złotych za jeden znak, nie mniej niż 60 złotych za ogłoszenie.

W razie żądania użycia w ogłoszeniu lub w obwieszczeniu szczególnej czcionki oraz dokonania podkreśleń i wytłuszczeń, opłatę zwiększa się o 30%. Art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 1995 r. o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego (Dz. U. z 1996 r. Nr 6, poz. 42 z późn. zm.) stanowi, że: „Przedsiębiorca jest zobowiązany przechowywać w lokalu swojej siedziby numery Monitora Sądowego i Gospodarczego,  w których zamieszczone są ogłoszenia i obwieszczenia dotyczące tego przedsiębiorcy.”

Wniosek MSiG-M1 wraz z dowodem opłaty oraz treścią ogłoszenia należy przekazać do Punktu Przyjmowania Ogłoszeń w sądzie rejonowym (wydziale gospodarczym). Wykaz 49 punktów przyjmowania ogłoszeń znajduje się na stronie internetowej: http://bip.ms.gov.pl.

W opisie na dowodzie opłaty należy wyszczególnić kwotę za egzemplarz Monitora i za ogłoszenie oraz napisać jakiej sprawy dotyczy.

W celu usprawnienia wyceny ogłoszenia, oprócz formy papierowej, zaleca się dostarczenie ogłoszeń w formie elektronicznej (dyskietka, płyta CD, urządzenie przenośne USB). 

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

HRM partners

ekspert z zakresu HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »